(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Всі  ми знаємо наскільки важливо ідеально спланувати свято. Все повинно бути продумано до найменших дрібниць. Саме ці дрібниці роблять ту саму різницю між звичайним святом і мега крутим івентом.

Сьогодні попробуємо розібрати саме деталі незабутнього свята.

Однією з непомітних і в той час дуже важливих деталей є урни-попільниці. Щоб свято не перетворювалося на сміттєзвалище потрібно попередити це завчасно. Декілька урн з вбудованою попільничкою і подія не буде завалена недопалками та сміттям, яке візуально псує будь-яке свято.

Щоб стільці та столи не були закидані верхнім одягом, потурбуйтеся, щоб на вашому святі був присутній виїзний гардероб.  Це дасть змогу гостям не відчувати дискомфорту та не хвилюватися за свої речі.

Щоб догодити всім гостям потрібно подбати і про клімат на святі. Дуже часто виїзні церемонії псують погані погодні умови, тому вам слід задуматися над створенням ідеального середовища. В цьому вам допоможуть електричні обігрівачі. Вони зігріють навіть найхолоднокровнішого гостя і зададуть гарячого настрою вашому святу.

Все це, а також більше ви можете знайти у нас на сайті. Нехай ваше свято буде досконалим разом з компанією “Меблі в оренду”.