(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Дізнайтеся про умови швидко, телефонуйте зараз:

(068) 261 29 19, (063) 786 66 50

Як взяти меблі в оренду?

Відповідь проста – достатньо лише нам надіслати листа на електронну пошту mebelvarendulviv@gmail.com і повідомити що саме, куди і на яку дату Вам потрібно! А далі все справа за нами. Проаналізувавши ваш запит, ми надішлемо пропозицію.

Скільки коштує прокат меблів у Львові?

Вартість оренди меблів і обладнання, які представлені на нашому сайті, можна дізнатися в каталозі. Сума вказана за добу оренди. Саме цей термін є мінімальним терміном для замовлення.

Але не хвилюйтеся, що вам доведеться переплачувати за час доставки або монтажу. Наприклад, оренда шатра: якщо захід в неділю, ми привозимо намет в суботу і монтуємо його, а в понеділок забираємо. Ви ж платите оренду тільки за неділю!

Чи є знижки на оренду меблів?

Основна знижка для все наших клієнтів на другий день оренди – 30%, а на третій – 50% .Інші варіанти знижок Ви можете дізнатися у менеджера після більш детального обговорення замовлення.

Для постійних клієнтів та партнерів діє програма лояльності.

Бронювання і оплата оренди.

Підібравши найкращі меблі напрокат, ви можете забронювати її, сплативши 50% від всієї вартості. Повна передоплата за послуги проводиться до початку монтажних робіт. Розрахуватися можна як готівкою, так і на картку.

Компанія залишає за собою право відмовити в наданні послуг у разі:

– Якщо компанія сумнівається в безпеці свого майна під час заходу;

– Якщо компанія вважатиме захід аморальним;

– Якщо клієнт не зробив передоплату до початку монтажних робіт або не дотримується умов виконання договору.

Доставка.

Ціна доставки не включена у вартість оренди. Доставку оплачує замовник. Ціна доставки формується з наступних показників: відстань від складу до місця проведення заходу; обсягу замовлених речей (великий транспорт – дорожче коштує). Можлива доставка транспортом замовника, але наші фахівці все одно беруть участь в цьому процесі.

Контакти (068) 261 29 19 (063) 786 66 50

Інформація про Доставці Оренда столів Оренда стільців Оренда текстилю