(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Якщо Ви хочете запросити гостей, не обов’язково саджати їх за стіл, навантажений багатьма стравами і різноманітними салатами. На сьогодні найпопулярнішим є формат коктейльних вечірок. Влаштувати таку ненав’язливу вечірку легко: потрібно лише орендувати меблі, запастися коктейлями, закусками та келихами і можна весело проводити час в колі друзів. Головне, ретельно розплануйте прийом, щоб розслабитися разом з гостями.

Почніть з оренди барних меблів. Барні стільці та коктейльні столи стануть яскравою, функціональною і незамінною частиною Вашої вечірки. Вишукані та ексклюзивні коктейльні столи – ідеальне місце для подачі напоїв і неформального спілкування, яке допоможе Вашим гостям познайомитися ближче. Оренда барних стільців додасть приміщенню особливого вигляду і підкреслить атмосферу свята, а також забезпечить зручність та комфорт для Ваших гостей.

Найважливішою частиною Вашої вечірки є напої, тому дуже важливо продумати як саме Ви буде їх подавати. Це можуть бути як і порційні коктейлі, так і відкритий бар. Ми рекомендуємо обрати перший варіант і приготувати улюблені коктейлі Ваших друзів, якими вони зможуть насолодитися, сидячи за барними стільцями. Найпопулярнішими варіантами є ‘’Маргарита’’, ‘’Космополітен’’, ‘’Кривава Мері’’ і ‘’Секс на пляжі’’.

Також не забудьте про легкі та оригінальні закуски, яких повинно вистачити на цілий вечір. Це можуть бути сирні або м’ясні тарілки, фрукти та овочі, легкі канапе і маленькі порційні десерти. Але складаючи меню закусок, потрібно опиратися на смаки Ваших гостей. Якщо на коктейльній вечірці буде більше чоловіків, то закуски  варто приготувати ситні і в великій кількості. А жінки, найчастіше, надають перевагу великій кількості фруктів і легких та дієтичних закусок.

А якщо Ви організовуєте грандіозне свято, то всі необхідні меблі Ви можете орендувати на нашому сайті! Організовуйте лише успішні події з компанією “Меблі в Оренду”!