(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Особливе місце під час багатьох заходів займають банкети та фуршети. А для того, щоб зробити цю частину дійства вишуканою та особливою необхідно подбати про стильний та якісний текстиль. Сьогодні ми розповімо Вам кілька порад як правильно його обрати і на що звернути уваги при оренді.

Обов’язково врахуйте факт, що скатертина повинна гармоніювати з якимось елементом в банкетній залі. Якщо Ви орендуєте скатертину, яка не збігатиметься ані з меблями, ані з декораціями, то це дуже впадатиме в очі і псувати візуальний вигляд Вашого свята.

Орендуйте скатертину виключно за формою стола. Якщо столи на Вашому святі круглі, то скатертину варто орендувати круглу. Бо, наприклад, прямокутна скатертина на круглому столі буде виглядати неприродньо і її кути лежатимуть на підлозі. Такі звисаючі гості кути виглядають не просто неакуратно, це порушує правила гарного тону.

Зверніть особливу увагу на склад і якість матеріалу орендованої скатертини. Якщо Ви декоруєте святковий стіл свічками, синтетична скатертина точно не підійде. Бо одна маленька іскра одразу може викликати пожежу і зіпсувати усе свято. В такому випадку варто обрати лляну скатертину, з якої важче виводяться плями, але яка є безпечною і точно не загориться.

А якщо Ви організовуєте грандіозне свято, то всі необхідні меблі Ви можете орендувати на нашому сайті! Організовуйте лише успішні події з компанією “Меблі в Оренду”!