(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Незалежно від того, який захід ви організовуєте: корпоратив, симпозіум, весілля, фестиваль чи звичайну конференцію, вдало розмістити гостей – можна! Для цього потрібно правильно обрати стільці, які б ідеально доповнили Вашу подію та були б максимально комфортними для Ваших гостей.

Організовуючи весілля, варто пам’ятати, що тут потрібні стільці, на яких буде комфортно сидіти за столом. Відповідно, нахил спинки та висота крісла має бути адаптована для цього. Чудовим варіантом для такого заходу можуть бути святкові стільці “Чіаварі” та “Королівський”. Їхніми перевагами є чудовий дизайн, комфортні спинки та зручна висота сидіння. Найкраще декоруються квітами та текстилем.

Для виїзної церемонії можна обрати складні дерев’яні крісла або стільці дерев’яні білі “Свен”. Якщо надаєте перевагу лавкам, то у наявності завжди біла весільна лавка, яка була створена спеціально для церемонії розписки.

Бар обов’язковий на будь-якому сучасному заході, тому не забувайте і про барні стільці. Орендувати у Львові завжди можна стілець барний “Барвінок”, “Блек” та “Zeta”.

Проводите конференцію, семінар чи інший довготривалий захід? Широкий вибір стільців ICO задовольнить будь-який смак: пластикові, звичайні та з відкидним столиком.

Підвищений рівень комфортності під час довготривалих ділових заходів забезпечать стільці “Самба”. Провівши цілий день у такому кріслі, ваші гості не відчують втоми.

Наші фахівці завжди готові розказати Вам ще більше про стільці і підібрати саме такі, які Вам потрібні. Тому не зволікайте та телефонуйте (+38 (068) 261 29 19, +38 (063) 786 66 50)!

Подбайте про зручність своїх гостей разом з компанією  “Меблі в Оренду” та замовляйте стільці в оренду у Львові!