(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Організація будь-якої події це складний процес, котрий вимагає підготовки та уваги до кожної деталі. Чималу роль грають меблі, так, звісно, це не найважливіше на тренінгу чи весіллі, але неякісні чи старі елементи декору можуть зіпсувати загальне враження гостей.

Щодо конференції, то це тривалий захід, котрий вимагає уваги та активності від учасників.  Як часто, Ви, на лекції  починали відчувати дискомфорт чи втому від постійного сидіння ? Болі в спині та затерпання кінцівок заважють концентруватись на необхідній інформації та аналізувати почуте. Саме тому, організаторам подібних заходів варто ретельно підбирати стільці для своїх слухачів.

Існує декілька видів стільців для конференцій:  стільці ІСО (текстильні та пластикові) та стільці ІСО з планшетом. Коли ж доречно обирати ті чи інші? Пластикові стільці ІСО чудово підійдуть для ділових нарад чи коротких конференцій. Вони виглядають досить стильно та лаконічно і тим самим налаштовують відвідувачів на роботу.

     Текстильні стільці ІСО підходять для тренінгів чи лекцій, котрі тривають більше години, адже вони значно зручніші та м’якші. Людина менше втомлюється і може значно довше концентруватись, знаходячись у зручному положенні. Ця модель є однією з найактуальніших, оскільки зараз у Львові проходить неймовірна кількість подібних заходів. Різноманітні спікери відвідують наше місто і займаються пошуками як місця зустрічі, так і необхідних меблів.

Останній вид, стільці ІСО з планшетом – ідеальне рішення для практичних тренінгів чи курсів. Надзвичайно зручні та компактні, дозволяють зекономити час та гроші, адже Вам не потрібно шукати додаткові столи для гостей. Планшет кріпиться надійно і дозволяє зручно занотовувати необхідну інформацію. Також ви можете запросити значно більше гостей, використовуючи саме цю модель, оскільки вільного простору буде достатньо. Все, що потрібно для Ваших занять – це стільці з планшетом і хороший зал.

Отже, обирайте ідеальні стільці для свого заходу, а Ми потурбуємось про решту дрібниць. Просто займайтесь підготовкою виступу чи уроку.