(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

[:ua]Стільці Чіаварі з’явилися в 19 столітті в Італії. Легкі, зручні і завжди елегантні, вони були придумані майстром Джузеппе Гаетано Дескальці і отримали назву на честь затишного прибережного містечка. Практично відразу вони стали обов’язковим атрибутом урочистих заходів в рідній Італії, а потім і в усьому світі. І сьогодні їх можна побачити на всіх найбільш вишуканих і красивих весіллях Європи та Америки.

Так чому ж тисячі майбутніх молодят у всьому світі мріють орендувати або купити стільці на весілля Чіаварі? Вся справа в тому, що вони закохують в себе з першого погляду своїм ідеальним дизайном. Стільці Чіаварі – це прекрасний зразок стриманої і привабливої європейської класики. Їх легкий і вишуканий силует прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо ви обираєте стільці Чіаварі в оренду, вам не потрібно турбуватися про чохли – вони виглядають настільки оригінально і цікаво, що не вимагають додаткового декору. Для виготовлення легендарних італійських стільців Чіаварі використовується тільки натуральний масив дерева і першокласна металева фурнітура. Вони приємно здивують вас фабричним поліруванням і забарвленням, а також посиленими ніжками, які не залишають слідів на підлозі.

Обирайте і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.[:ru]Стулья Кьявари появились в 19 веке в Италии. Легкие, удобные и бесконечно элегантные, они были придуманы мастером Джузеппе Гаэтано Дескальци и получили название в честь уютного прибрежного городка. Практически сразу они стали обязательным атрибутом торжественных мероприятий в родной Италии, а затем и во всем мире. И сегодня их можно увидеть на всех самых шикарных и красивых свадьбах Европы и Америки.

Так почему же тысячи будущих молодоженов во всем мире мечтают арендовать или купить стулья на свадьбу Кьявари? Все дело в том, что они влюбляют в себя с первого взгляда. Стулья Кьявари – это прекрасный образец сдержанной и притягательной европейской классики. Их легкий и изысканный силуэт прекрасно впишется в любой интерьер. Если вы берете стулья Кьявари в аренду, вам не нужно беспокоиться о чехлах – они выглядят настолько оригинально и интересно, что не требуют дополнительного декора.

Для изготовления легендарных итальянских стульев Кьявари используются только натуральный массив дерева и первоклассная металлическая фурнитура. Они порадуют вас фабричной полировкой и окраской, а также усиленными ножками, которые не оставляют следов на любом напольном покрытии. У нас вы можете взять в аренду эксклюзивные европейские стулья по самым выгодным ценам на аренду. Аренда мебели во Львове имеет чрезвычайно широкий выбор стульев Кьявари в аренду.

Выбирайте и звоните в нашу компанию – (068) 261 29 19, (063) 786 66 50. Делайте онлайн заказ на нашем сайте, а также пишите нам на электронный адрес – mebelvarendulviv@gmail.com и Facebook.

 [:]