(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Компанія Оренда меблів Львів пропонує скористатися послугою оренда барні меблі в оренду, особливо, якщо ви організовуєте свято, де планується робота бармена. Треба обов’язково облаштувати робоче місце, забезпечивши зручний простір для якісного обслуговування запрошених на захід.

Звичайно, що для створення барної зони, наша компанія Оренда меблів Львів пропонує барні стільці, столи та барні стійки.

Обравши барні стільці та відповідні за висотою та розміром барні столи зі зручною стільницею, ви зможете облаштувати зону відпочинку, де можна насолодитися смачними напоями та весело провести час зі співбесідниками за невимушеними бесідами. Такі моменти запам’ятовуються для гостей найбільше, тому докладіть усіх зусиль, щоб саме ця зона релаксу була облаштована якнайкраще.

Для облаштування робочого місця бармена радимо обрати барні стійки різних розмірів та форм, де людині буде зручно та комфортно готувати напої, а гостям, відповідно при цьому, не створювати дискомфорту.

Наші барні меблі в оренду сучасні та перебувають у відмінному стані. Вони гармонійно вписуються у будь-який стиль заходу та чудово декоруються текстилем від Оренда меблів Львів.

Якщо Ви замовляєте барні меблі в оренду, ми пропонуємо послуги з доставки та розстановки меблів. Так само Ви можете забрати і повернути меблі самостійно на нашому складі.