(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Усі ми знаємо, що діти люблять все яскраве та кольорове. Тому, якщо ви почали планувати дитяче свято, то обов’язково зазирніть на наш сайт Оренда меблів у Львові. Ми маємо для вас дещо особливе, що дуже припаде вашим діткам до вподоби і подарує море радісних емоцій.

Пропонуємо обрати меблі, що світяться в оренду – led-меблі в оренду чудово забезпечать яскраву та оригінальну атмосферу – світло можна налаштувати бажаного кольору. Меблі з підсвіткою в оренду працюють від акумуляторів протягом 7-9 годин. Діти будуть в захваті від таких меблів-світлячків.

Серед популярних товарів, які користуються попитом на дитячому святі – м’які меблі в оренду – м’які пуфи, крісло-груша та подушка-мат. Всі вони представлені у різних кольорах, дуже зручні і сподобаються вашим маленьким гостям.

Обираючи столи в оренду, можете не перейматися, адже вони мають можливість регулювання висоти, тому всі зможуть сидіти зручно та легко обрати собі смаколики зі столу. А також в нас є гарний асортимент комфортних стільці в оренду, які гармонійно поєднуються зі столами і мають можливість декорування в бажаному стилі свята.

Для дитячого свята шатро в оренду можна обрати білого кольору або зручні парасольки і прикрасити кольоровими повітряними кульками.

Наші меблі в оренду підійдуть до будь-якого стилю вашого свята – просто додайте кілька декорацій і радійте від задоволених усмішок дітей на святі.

Влаштуйте своїм діткам феєричне свято, яке запам’ятається їм надовго.

Якщо у вас вже скоро свято – не вагайтеся і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.