(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

[:ua]Меблі в оренду у Львові – одна з тих послуг, без якої сьогодні не відбувається жодне свято! Ви завжди зможете розмістити своїх гостей за зручними стільцями чи комфортабельними диванами, а приготовлені страви знайдуть своє місце на відповідних столах згідно правил етикету.

Коли приходить день весілля, відчуття переживання, щоб все пройшло якнайкраще, не відпускають.  Та, коли за справу беруться найкращі професіонали своєї справи – компанія IREN Wedding planner & consultant, на душі панує повна гармонія та спокій. Адже в основі їх роботи – максимальна щирість, відкритість і любов створювати дійсно неповторне свято.

Саме до такого неймовірного дійства нещодавно долучилось і наша компанія Оренда меблів у Львові. Наші чудові, святково-білі стільці Chiavari стали завершальним акордом для створення  кольорової гами в бенкетному залі та довершенням цієї дивовижної атмосфери, яку створила команда IREN Wedding planner & consultant.

Ви завжди можете покластися на нас і бути певними, що ми гарантуємо тільки якість та надійність! Обирайте меблі в оренду і все буде добре!

 [:ru]Мебель в аренду во Львове – одна из тех услуг, без которой сегодня не происходит ни один праздник! Вы всегда сможете разместить своих гостей за удобнымм стульями или комфортабельными диванами, а приготовленные блюда всегда найдут свое место на соответствующих столах согласно всем правилам этикета.
Когда приходит день свадьбы, ощущение переживания, чтобы все прошло как никогда лучше, не отпускают. Но когда за дело берутся лучшие профессионалы своего дела – компания IREN Wedding planner & consultant, на душе царит полная гармония и покой. Ведь в основе их работы – максимальная искренность, открытость и любовь создавать действительно неповторимый праздник.
Именно к такому невероятному действу недавно присоединилась и наша компания Аренда мебели во Львове. Наши замечательные, празднично-белые стулья Chiavari стали завершающим аккордом для создания цветовой гаммы в банкетном зале и довершением этой удивительной атмосферы, которую создала команда IREN Wedding planner & consultant.
Вы всегда можете положиться на нас и быть уверены, что мы гарантируем только качество и надежность! Выбирайте мебель в аренду и все будет хорошо![:]