(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Світ менеджменту з організації різноманітних заходів сильно змінився за останні кілька років,  особливо враховуючи кількість нових технологій, які роблять чималий внесок для того, щоб покращити та полегшити наше життя. Різного роду програми допомагають нам зробити  наш захід успішнішим, а якщо менеджер з організації подій використовує ці технології завбачливо, то він може також і отримати перевагу над своїми конкурентами.

Однак, це не применшує важливості  певних якостей, якими повинен володіти успішний менеджер з організації заходів. Саме ці якості, вирізнятимуть дійсно хорошого менеджера від посереднього. Тому читайте уважно – адже, якщо Ви володієте саме цими якостями, то можете бути впевненими, що створені для роботи менеджера з організації подій.

 

  1. Комунікабельність

Event-менеджер повинен працювати з командою і іншими людьми для того, щоб забезпечити гостям максимальний комфорт. Це означає, що менеджер повинен вміти не лише чітко висловлювати свою думку, а також слухати і прислухатися до думки інших. Важливо, щоб він також розумів, чого саме хоче його клієнт і у результаті знаходив шляхи реалізації цих побажань або міг запропонувати свої можливі варіанти.

  1. Гнучкість

Коли Ви організовуєте певний захід – немає гарантій, що все відбудеться саме таким чином, як це було заплановано на початку . До прикладу, якщо Ви організовуєте урочисту подію на відкритому просторі, то погода може змінитися у будь-який час або ж Вам можуть доставити меблі з запізненням чи т.п. Тому хороший event-менеджер повинен бути гнучким, щоб прийняти ці зміни як належне, мати запасний план і якомога швидше прийняти нове рішення у тій чи іншій ситуації. Ви повинні бути готові до будь-якої ситуації і не втрачати спокою та тверезого мислення у її вирішенні.

  1. Енергійність

Організація заходів передбачає багато праці та вимог, тому якщо Ви хочете бути успішним у цій справі –  повинні бути сповнені енергії. Якщо Ви підходите до вирішення проблем чи зустрічаєте різноманітні виклики з цікавістю та пристрастю – то безперечно створені для роботи менеджера з організації подій.

  1. Творчість та інноваційність

Щоб бути успішним менеджером, необхідно вміти принести новизну у свою роботу. Це вимагає інновацій і творчості. Якщо Ви людина, яка вміє мислити поза рамками – то Ви цілком можете реалізувати себе як успішний event-менеджер. Це означає, що проблеми насправді не є проблемою для Вас, бо у Вас є вміння творчо вирішувати їх.

  1. Диявол, знову ж таки, ховається у деталях

Чи приділяєте Ви велику увагу деталям та навіть до них підходите з великою відповідальністю? Тоді Ви готові стати event-менеджер, оскільки така якість, як спостережливість і уважність до дрібниць дозволяє запобігти перетворення цих же  дрібниць у дійсно суттєві і великі проблеми.

  1. Хороші навички тайм-менеджменту

Якщо Вам під силу правильно розставляти пріоритети і виконувати кілька справ одночасно – робота event-менеджера для Вас. Такі навички дозволять Вам бути більш продуктивним і досягати більшого результату протягом обмеженого часу.

  1. Роби те,що ти любиш. Люби те, що ти робиш.

Часто люди народжуються з цією якістю. І часто саме такі люди, зможуть досягти успіху у своїй роботі. Як успішний менеджер з організації подій, Ви повинні робити свою роботу з пристрастю, що дозволить Вам залишатися продуктивним і долати перешкоди, з  якими Ви зіштовхуватиметесь  під час проведення заходів.

  1. Лідерські якості

Лідерами не стають – ними народжуються. Це стара і справедлива приказка, яка також актуальна і  для event-менеджерів. Якщо у Вас є природжена здатність та вміння вести  людей за собою – Ви народилися, щоб стати event-менеджером. Ваші хороші лідерські якості допомагатимуть спрямовувати свою команду у правильне русло і досягати кінцевої мети – саме тому ваші заходи проходитимуть успішно.

  1. Чудові організаційні навички

Коли йдеться про організацію заходів – все має бути продумано до деталей, так щоб, крок за кроком, захід міг пройти гладко. Якщо Ви володієте чи готові докласти чималих зусиль для опанування організаторськими навичками, то сміливо можете братися за роботу event-менеджера.

  1. Технічна кмітливість

Управління заходами докорінно змінилося з появою технологій, тому Ви повинні бути добре обізнаними і розбираються у їх використанні. Це допоможе Вам швидше виконувати різні завдання та  зробить Вас більш ефективним та продуктивним.