(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Шатер в оренду – річ неймовірно корисна та популярна. Вам не потрібно витрачати тисячі доларів на купівлю власного шатра, а потім ще шукати людей, які зможуть змонтувати цю складну конструкцію. З послугою «Оренда шатра» від компанії «Меблі в оренду» – все стає набагато простіше і дешевше! Ви замовляєте потрібне шатро на сайті, а ми доставляємо та монтуємо швидко, якісно та недорого!

У нас доступний найширший асортимент шатрів в Західному регіоні. Шатри різної форми та розміру напрокат. Виберіть, той який підійде до вашого свята найкраще!

Оренда шатра: як замовити
Щоб замовити шатро в оренду потрібно зателефонувати за номером (068)261 29 19, а бо ж оформити замовлення на сайті додавши потрібні товари у «Кошик» та залишивши свої контактні дані. Після цього наш менеджер зв`яжеться з вами. Увага! Розпочалося бронювання шатрів на літо 2017 року. Радимо попередньо бронювати шатро аби воно не було зайнятим на потрібну вам дату.

Шатро оренда: ціна
Ціна оренди шатра залежить від його розміру. Орендувати шатро можна від 1 дня, при чому варто зазначити, що ціна оренди на другий та всі наступні дні буде зі знижкою. Ціни на оренду шатрів від 400 грн за одиницю. Тож орендувати у вас вигідно!