(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Багато  майбутніх молодят мріють про проведення весільної церемонії на природі. Подалі від міської суєти, на свіжому повітрі в оточенні чарівної природи. Але не потрібно просто мріяти – можна втілити бажане в реальність – і це зовсім не важко.

Зараз завдяки послузі «Оренда весільного шатра» можна втілити всі мрії в реальність і при цьому не витрачати шалених коштів на купівлю величезної конструкції. Тож як вибрати шатро в оренду та зробити своє свято незабутнім?

Шатри для весілля можуть настільки сильно відрізнятися – причому, як за зовнішнім виглядом, так і за своїми характеристиками, що до їх вибору слід підійти зі всією серйозністю. Шатри напрокат бувають різних видів та розміру:  круглі, конусні, овальні, двосхилі, багатокутні.

Якщо ваше свято включатиме проведення безлічі конкурсів, цікавих заходів розважального характеру, а банкет розрахований на 50-100 чоловік, будуть танці і багато іншого, то в такому випадку необхідно замовляти великий і просторий намет модульної конструкції. Справа в тому, що тільки така конструкція зможе надати максимум зручностей для вашого свята.

Оренда шатра для проведення весілля дозволить вам обрати саме те місце проведення заходу, яке вам сподобається, а ми допоможемо вам вибрати і встановити відповідне для цього шатро. У нас доступний асортимент на будь-який смак та гаманець.

Шатро для весілля напрокат брати вигідно, ми швидко доставимо і встановимо його там, де вам потрібно.

Для замовлення чи бронювання шатра телефонуйте за телефонами, що вказані зверху сторінки.