(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Процес підготовки до заходу необхідно розпочати з оцінки, наскільки комфортно буде гостям запланованого заходу. Можливість скористатися послугою оренда меблів Львів сприяє реалізації даного завдання, адже дозволяє взяти крісла, дивани та інші м’які меблі напрокат.

Оренда диванів – прекрасний варіант, якщо ви бажаєте надати своєму заходу урочистості та презентабельності. Вони створюють атмосферу шику та розкоші. Транспортування м’яких меблів здійснюється в чохлах, завдяки чому білі дивани довго зберігають презентабельний зовнішній вигляд, а також виключається ймовірність їх пошкодження.

Оренда м’яких меблів завжди актуальна для проведення таких заходів, як: банкети, тренінги, фуршети, весілля, презентації.

Компанія «Меблі в оренду» пропонує облаштувати місце для відпочинку гостей на вашому заході, обираючи:

Саме такі дивани підходить до будь-якого сучасного інтер’єру та гармонійно поєднується з кавовими столиками “Лаккі”.  Гості насолоджуватимуться відпочинком з комфортом.

М’які меблі для заходів

Оренда меблів у нас дуже вигідна! Для проведення заходу, де неможливо обійтися без м’яких меблів, наші послуги – найкраший спосіб вирішення питання. Всі ​​меблі виконані з високоякісних матеріалів та надійні в експлуатації.

Перевага оренди меблів полягає в тому, що вам не доведеться турбуватися про місце її зберігання, догляді, доставці та інших дрібницях – про все подбаємо ми, адже у нас величезний досвід роботи у цій сфері. Ми працюємо, щоб ви відпочивали.