(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Хочеш весело провести вечір з друзями і влаштувати круту паті? Ідеальним приводом стане містичне та загадкове свято Хеловін. Його святкують з 31 жовтня на 1 листопада, переодягаючись в оригінальні костюми і гуляючи цілу ніч. Отже, з чого почати організацію такої містичної вечірки?

Перед тим, як запросити гостей – подбай про відповідну атмосферу. Ідеальним варіантом буде оренда led-меблів з підсвіткою, які додадуть святу містичності і ідеальну впишуться в концепцію даного свята. На коктейльних led-столах ти зможеш розставити тематичні напої та закуски, а led-куби стануть ідеальним місцем для ігор та спілкування.

Не забудь нагадати гостям про дрес-код: кожен повинен бути в оригінальному костюмі. Це може бути як і звичайний капелюх відьми, так і цілий костюм Джека Потрошителя. Фішка з дрес-кодом не тільки надасть святу загадкової атмосфери, але й дозволить зробити круті фотки.

Дуже важливи елементом є розважальна програма. Щоб гості не сумували, варто наперед скласти сценарій вечірки і додати кілька тематичних розваг. Це може бути гадання на картах, конкурс на кращий костюм, перегляд моторошного фільму жахів чи ваші улюблені настільні ігри. Додайте відповідну музику і трішки свічок – і хеловінська атмосфера гарантована.

А якщо Ви організовуєте грандіозне свято, то всі необхідні меблі Ви можете орендувати на нашому сайті! Організовуйте лише успішні події з компанією “Меблі в Оренду”!