(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Відмінним варіантом тентового накриття для великих груп людей, це шатро «Зірка». З таким шатром вам буде легко розмістити не тільки велику кількість відвідувачів, але також забезпечити приміщення необхідними меблями в оренду.

Переваги шатра «Зірка»: ідеально підходить для проведення великого спектра заходів, добре захищає від негоди і вітру, не промокає.

Шатро монтується дуже швидко і може бути встановленне для різних заходів: Організація вуличних місць відпочинку. Тіньові зони в парках і на пляжах. Місця харчування. Окрім того, часто використовують дані конструкції для фестивалів і творчих вечорів.

Чому варто обрати шатро “Зірка” в оренду?
Такі конструкції привертають увагу оточуючих, оскільки: Оригінально виглядають. Зручні під час експлуатації.
Шатро Зірка відмінно підходить для тих заходів, які будуть відвідувати більше 50 осіб. Його корисна площа, як і в інших моделях, зовсім не зменшується через додаткові кріплення. Оскільки металевий каркас прекрасно витримує вітрові навантаження.

Якщо ви хочете зробити свій захід справді оригінальним і комфортним, тоді вам не обійтися без шатра «Зірка». Шатро «Зірка» – це ідеальний варіант, який поєднує в собі комфорт та вишуканість.

Обирайте і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.