(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Стільці Чіаварі з’явилися в 19 столітті в Італії. Легкі, зручні і завжди елегантні, вони були придумані майстром Джузеппе Гаетано Дескальці і отримали назву на честь затишного прибережного містечка. Практично відразу вони стали обов’язковим атрибутом урочистих заходів в рідній Італії, а потім і в усьому світі. І сьогодні їх можна побачити на всіх найбільш вишуканих і красивих весіллях Європи та Америки.

Так чому ж тисячі майбутніх молодят у всьому світі мріють орендувати або купити стільці на весілля Чіаварі? Вся справа в тому, що вони закохують в себе з першого погляду своїм ідеальним дизайном. Стільці Чіаварі – це прекрасний зразок стриманої і привабливої європейської класики. Їх легкий і вишуканий силует прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо ви обираєте стільці Чіаварі в оренду, вам не потрібно турбуватися про чохли – вони виглядають настільки оригінально і цікаво, що не вимагають додаткового декору. Для виготовлення легендарних італійських стільців Чіаварі використовується тільки натуральний масив дерева і першокласна металева фурнітура. Вони приємно здивують вас фабричним поліруванням і забарвленням, а також посиленими ніжками, які не залишають слідів на підлозі.

Обирайте і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.