(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Відомо, що естетичне сприйняття на пряму впливає на апетит та настрій. Навіть надзвичайно смачні і вишукані страви може зіпсувати некрасива сервіровка столу. Саме тому, тут не обійтися без рекомендацій професійних реставраторів якщо ви прагнете зробити ваше свято ідеальним. Їхні поради допоможуть вам гарно та правильно оформити ваш святковий стіл.

Насправді, як такої універсальної поради не існує, але професіонали рекомендують в першу чергу звернути увагу на інтер’єр. Наступне, тарілки потрібно ставити на відстані 1,5-2 см від краю столу і на однаковій відстані одна від одної. Головним аспектом в правильному сервіруванні столу є те, що посуд повинен бути високої якості. Та не забувайте, що основною ідеєю свята є власне ваші гості, котрі повинні бути задоволеними, відчували затишок та комфорт.

Компанія Оренда меблів Львів здатна забезпечити захід великою кількістю тарілок, бокалів та приборів на ваш смак та розсуд, адже ми надаємо послуги кейтеринга. Наш якісний посуд, вгодить навіть найвибагливішому клієнту. Саме тому пропонуємо вам обрати посуд в оренду. Оскільки оренда посуду дозволить вам суттєво заощадити бюджет виїзних банкетів, крім того, ви будете позбавлені необхідності подальшого зберігання надмірно великої кількості різного посуду.