(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Шатро або палатка – надзвичайно багатофункціональна річ. До прикладу, шатро для проведення весільного банкету з кожним роком стає популярною тенденцією в світі. І це не дивно, оскільки, він може бути зручним рестораном та затишним залом з гарною кухнею. Розкішне весілля в шатрі, вже давно завоювало прихильність серед голлівудських зірок і продовжує підкорювати серця молодят в західному світі.

Лише уявіть, весілля під блакитним небом, на свіжому повітрі в оточені рідних та близьких вам людей, це казково. Весілля в шатрі, це нескінченний простір для фантазії та втілення ваших оригінальних ідей. Оскільки ви обираєте локацію яка вам до вподоби, ви не прив’язані до інтер’єру місця. Також, ви можете придумати цікаві фотозони, організувати веселі розваги на відкритому повітрі. Весілля в шатрі, це неймовірна альтернатива тісному ресторану. Воно поєднує в собі елементи закритого приміщення та спокою природи. Весілля в шатрі – це своєрідна трансформація колишній весільній палатці. Роки йдуть, але традиції залишаються.

Оренда меблів Львів, допоможе вам організувати неймовірно красиве та неповторне весілля. Пам’ятайте, що весілля в палатці, це завжди оригінально та витончено.