(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Осінь – пора, яка повертає нас до роботи та навчання, коли з новими силами після літнього відпочинку,  люди вже готові включатися у процес і відвідувати різні тренінги, семінари чи конференції. Такі види заходів повинні бути організовані завчасно і одним із важливих пунктів підготовки є забезпечення місця проведення та зручної розсадки відвідувачів заходу.  Пошуки залу, бажаної кількості стільці напрокат чи столи в оренду займає багато часу та зусиль.

Компанія Оренда меблів Львів завжди готова забезпечити проведення таких подій і скоротити час вашої підготовки до івенту. Ми пропонуємо своїм клієнтам організовувати такі заходи неординарно , щоб запрошеним не було сумно та нудно, а навпаки створити атмосферу, яка надихає слухати спікерів, брати активну участь у роботі та відчути задоволення від отримання нової інформації.

Вас запам’ятають, як організаторів, які зуміли зробити щось нереальне. Отже все, що необхідно зробити – це скористатися нашими послугами оренда шатра, оренда стільців, оренда столів. Також наша компанія Оренда меблів Львів готова запропонувати вам послугу оренда презентаційного обладнання при необхідності. Ми пропонуємо сучасні меблі, які дозволять з комфортом провести час на тренінгу і не відволікатимуть від незручного сидіння. Столи в оренду дозволяють розмістити всі необхідні матеріали для кожного відвідувача, ніхто не відчуватиме дискомфорт і всі почуватимуться вільно. А оренда шатра – це просто ваша секретна зброя, всі запрошені будуть в захваті від рівня підготовки до заходів. Що ж, час вражати!

Ви просто знаходите цікаву зручну локацію, робите замовлення на нашому сайті і ми все доставляємо у необхідній кількості та у визначений час, а також здійснюємо монтаж.

Обирайте і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.