(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Коли б ви не організовували свято, в якому місці чи нагоди, без послуги оренда столів вам просто не обійтись. Жоден захід не проводиться без головного атрибуту – стола: чи то пікнік, день народження, весілля, корпоратив, семінар чи конференція.

Наша компанія Оренда меблів Львів готова надати столи в оренду  різних конфігурацій та у будь-якій кількості. Наш асортимент дуже широкий і все залежить тільки від виду заходу, який ви проводити. Столи є різних розмірів, форми, висоти та дизайну. Перевагою послуги столи в оренду є те, що в деяких столах є можливість відрегулювати бажану висоту та зробити відпочинок гостей за столом комфортним. Також передбачено, що розмістити столи можна на будь-якій поверхні, вони не будуть хитатися та створювати незручності гостям.

Тому, який би світський захід не проводили, компанія Оренда меблів Львів готова надати великі дерев’яні столи прямокутної чи круглої форми, елегантні кавові та коктейльні столи, барні столи чи пластикові для пікніку. А новинкою нашої компанії є  led-столи, що світяться.

До того ж ми пропонуємо чудове текстильне декорування столів: вишукані скатертини напрокат та чохли на фуршетні столи бажаних вам кольорів.

Обирайте і телефонуйте у нашу компанію – (068)261 29 19, (063)786 66 50. Робіть он-лайн замовлення на нашому сайті, а також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.