(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Традиція святкувати весілля восени триває з давніх-давен. Люди збирали урожай і після того готувалися до пишних гулянь. Так і зараз, осінь – це та пора року, коли найчастіше пари одружуються і поєднують свої долі.

Однак золота пора, як вважається, супроводжується безперервними дощами. Та це скоріше виняток, аніж правило. Тому молодятам не варто перейматися з цього приводу, адже є наша компанія Оренда меблів Львів, яка допомагає провести весілля без клопотів для наречених та їх батьків.

Наші послуги користуються попитом – оренда шатра, оренда меблів, оренда текстилю та ін. вирішують безліч ваших проблем, пов’язаних з підготовкою до весілля.

Весільне шатро в оренду одразу звужує ваші пошуки місця проведення святкування. Ми пропонуємо весільне шатро на ваш смак та вподобання, воно легко монтується, по-сучасному декорується, має можливість встановлення підлогового покриття, а найголовніше – багато місця для розміщення меблів та звукової апаратури. До того ж вам не треба перейматися монтажем шатра, наші спеціалісти все зроблять за вас.

Всього один телефонний дзвінок і ви отримаєте з доставкою не тільки шатро весільне, але й вишукані та сучасні меблі. В нашому асортименті є стільці та столи для різного виду вечірок, барні стійки, м’які меблі та зручні лавочки.

Обирайте комфорт та якісний сервіс від компанії Оренда меблів Львів. Адже жодне весілля в ресторані не зрівняється зі святкуванням головної події вашого життя у шатрі. Зробіть цей день неординарним і насолоджуйтесь приємними спогадами зі своєю половинкою.