(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Життя людей насичене різноманітними подіями – і не важливо, яка пора року надворі. Свято сьогодні і його треба відзначати – чи то осінь, зима, весна чи літо! Тому найкращий час для того, щоб скористатися послугою оренда меблів тоді, коли це потрібно саме вам. Наша компанія Оренда меблів Львів завжди протягом року радо надає свої послуги і щаслива з того, що має можливість доповнити вашу подію найстильнішими та яскравими меблями.

Зараз для організаторів подій важливо, щоб все було надзвичайно гармонійно на святі – від декорацій залу до вибору зручних комфортних меблів, незалежно від того, у якому місці проходить захід. Наша компанія має у наявності безліч меблів, які можна розмістити як у приміщенні, так і надворі – і не важливо, яка погода за вікном! Ми готові забезпечити ваш комфортний відпочинок згідно ваших побажань.

Тому не відкладайте своє свято до кращої погоди чи теплої пори року – компанія Оренда меблів допоможе провести подію навіть взимку на природі, змонтувавши велике неймовірне шатро в оренду, встановивши підлогове покриття і забезпечивши обігрівом. І нехай зима стане літом!

Ви обираєте бажані меблі у потрібній вам кількості, чудовий текстильний декор, вишукане шатро та весільні аксесуари. Ми пропонуємо широкий асортимент меблі в оренду, а також гарантуємо високу якість послуг, вчасну доставку та монтаж.

Отже зробити замовлення можна  наступними способами:

– он-лайн замовлення на нашому сайті, обираючи потрібний товар. Після оформлення замовлення, ми зателефонуємо вам і узгодимо всі деталі;

– у соціальній мережі Facebook.

– на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com

– а також телефонуйте за номерами телефонів – (068)261 29 19, (063)786 66 50.

Довіртесь професіоналам і зробіть своє життя легким з компанією Оренда меблів у Львові.