(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Українська традиція святкувати весілля має свої особливості. У цей день хочеться зібрати багато гостей – всіх друзів та рідню. І як нам всім відомо, кількість гостей завжди велика, тому інколи знайти ресторан, який би за локацією підходив, а також міг помістити бажану кількість гостей – не завжди увінчується успіхом. А ще хочеться облаштувати фуршетний стіл та велику танцювальну площадку, яка була б розміщена окремо  від святкових столів, за якими відпочивають гості. І найважливіше – святкувати аж до ранку. Адже зараз більшість ресторанів обмежують у часі проведення вашого свято і тому доводиться погоджуватися на їхні умови. Але можете забути про усі вище описані проблеми –  наша компанія Оренда меблів з легкістю вирішує все.

Ми пропонуємо провести ваше весілля, отримуючи задоволення від організації та насолоджуватися найщасливішим у вашому житті дні.

Щоб не витрачати час на пошуку ресторану для проведення свята – оберіть місце з чарівними краєвидами на природу, там, де панує по-особливому романтична атмосфера. І відповідно до кількості запрошених вибирайте шатро в оренду. Послуга оренда шатра в нашій компанії  надає можливість обрати вишукане шатро напрокат різного розміру. Доставка, монтаж та демонтаж – усе це покладається на нашу компанію Оренда меблів у Львові.

Можливість  орендувати шатро на весілля дозволяє обрати кольорову гаму за стильовими задумами  вашого весілля, прикрасити квітами чи іншими декораціями на ваш смак. Створити кілька зон для відпочинку гостей – лаунж-зону з м’які меблі в оренду , доповнюючи її led-меблі в оренду – меблі, що світяться створюють незвичайно-релаксовий настрій; зону для фуршету, обираючи послугу оренда столів; а також танцпол, замовляючи послугу оренда підлоги.

Для кожної зони відпочинку Оренда меблів у Львові пропонує відповідне шатро в оренду відповідного розміру, що забезпечить нереальний комфорт та створить неймовірну атмосферу на святі. Ви та ваші гості будуть в захваті від весілля під відкритим небом у супроводі компанії Оренда меблів у Львові .

З нами просто та легко організувати свято вашої мрії – (068)261 29 19, (063)786 66 50.