(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Весілля влітку проходить по-особливому, адже сонячна погода дозволяє обрати безліч цікавих місць, де б можна було відсвяткувати один з найважливіших днів у житті молодят. Чисте та свіже повітря літньої пори сприяє проведенню весілля на природі серед зелених дерев, на березі гірської річки, мальовничого озера, просто на пляжі чи біля басейну, а також у власному дворі поруч свого будинку. Чого тільки не запропонує тепла пора року!

А наша компанія Оренда меблів у Львові допоможе здійснити основний супровід під час вашого святкового заходу. Ми надаємо меблі в оренду, які ідеально підходять до будь-якого місця проведення вашого весілля.  Наші стільці в оренду, столи в оренду, шатро в оренду, м’які меблі в оренду – головні атрибуту успішного свята та забезпечення супер комфорту гостям.

Ми пропонуємо меблі в оренду, незалежно від стилю вашого весілля – в наявності є столи в оренду різної ширини, довжини та з можливістю регулювання висоти; стільці в оренду представлені у найбільшому в Україні асортименті та у великій кількості – тому не варто перейматися тим, що кількості стільців, які вам так припали до душі, може не вистачити; шатро в оренду ми пропонуємо різних розмірів – від маленької парасолі до великого ошатного шатра, яке здатне помістити всіх ваших гостей і може прекрасно декоруватись до стилю проведення весілля. А оренда м’яких меблів та зручних пуфів створять неймовірно затишну лаунж-зону, де гості зможуть релаксувати і насолоджуватися зорями у небі.

За вашим бажанням, ми готові забезпечити захід вишуканим текстилем, декораціями та іншими необхідними весільними аксесуарами.

Тому визначайтеся з місцем проведення вашого весілля і просто зробіть один телефонний дзвінок і ми все доставимо та змонтуємо самі – (068)261 29 19, (063)786 66 50.