(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Про день, який стане одним із найважливішим у вашому житті – день одруження, хочеться залишити тільки найяскравіші та найсолодші враження. Тому підготовка потрібна ретельна до найменших дрібниць. Великої популярності серед українців набрала традиція виїзної церемонії, де молодята з трепетом в серці діляться клятвами. Такі зворушливі миті залишаються в їх пам’яті на все життя.

Єдине про що треба потурбуватися – локація такого дійства, адже про оренду додаткових атрибутів для таких моментів є наша компанія Оренда меблів у Львові. Ми пропонуємо  скористатися послугою оренда шатра та оренда стільців Чіаварі. Достатньо визначитися з місцем проведення церемонії – у парку, біля озера чи, навіть, біля замку, ми доставляємо та монтуємо там, де ви бажаєте.

Вишукане шатро в оренду створить атмосферу таємничості та передчуття справжніх,  непережитих раніше, приємних відчуттів. Ідеальним довершенням ніжних тканин, з яких виконано шатро в оренду, стане флористичний декор шатра – свіжі та ніжні квіткові барви гармонійно з неймовірним шармом  доповнять цю ідилію. Молодята почуватимуться щасливо та піднесено.

Про розміщення гостей треба також як слід подбати. Для такої важливої функції ми приготували для вас чудові та зручні стільці Чіаварі, які завжди є неймовірною прикрасою для будь-якого заходу. Звичайно, що їх можна оформити текстильним декором відповідно до стилю, в якому відбувається виїзна церемонія, що ще більше довершить ваш яскравий день.

Якщо ви вже знаєте, де провести своє свято, тоді телефонуйте у нашу компанію, а далі ми все зробимо за вас – (068)261 29 19, (063)786 66 50. А також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.