(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Послуга оренди шатра актуальна в будь-яку пору року – який захід ви б не проводили. Але найбільшої  популярності організовувати дійство  у шатрі нас надихає літня сонячна погода. Таке свято, завдяки послузі оренда шатра, що оформляється неймовірними декораціями,  проходить по-особливому яскраво та феєрично! До того ж в розпалі літа всім нам хочеться більше часу проводити надворі і насолоджуватися свіжими та ніжними подихами вітру та теплими променями сонця.

Шатро в оренду – це ваш шанс виділитися і організувати такий захід, якому можна тільки позаздрити. На відміну від ресторану, де вже є свій дизайн ітер’єру, у шатрі ви зможете зробити декорування на свій смак та вподобання, використати стильову флористику до тематики свята, взяти білосніжні стільці Чіаварі в оренду, які тільки додають  атмосферного шарму, обрати найбільш зручне для вас та ваших гостей місце проведення дійства. Локація біля річки, озера чи басейну тільки додасть родзинки.

І найголовніше – ви просто замовляєте шатро в оренду, а за доставку чи монтаж не треба хвилюватися, адже про все подбає наша компанія Оренда меблів у Львові.

Не треба відмовлятися від того, що приносить радість, адже святкування повинно запам’ятатися тільки усмішками щасливих ваших гостей, позитивною енергетикою та новими враженнями.

Якщо ви вже знаєте, де провести своє свято, тоді телефонуйте у нашу компанію, а далі ми все зробимо за вас – (068)261 29 19, (063)786 66 50. А також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.