(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Меблі в оренду у Львові – одна з тих послуг, без якої сьогодні не відбувається жодне свято! Ви завжди зможете розмістити своїх гостей за зручними стільцями чи комфортабельними диванами, а приготовлені страви знайдуть своє місце на відповідних столах згідно правил етикету.

Коли приходить день весілля, відчуття переживання, щоб все пройшло якнайкраще, не відпускають.  Та, коли за справу беруться найкращі професіонали своєї справи – компанія IREN Wedding planner & consultant, на душі панує повна гармонія та спокій. Адже в основі їх роботи – максимальна щирість, відкритість і любов створювати дійсно неповторне свято.

Саме до такого неймовірного дійства нещодавно долучилось і наша компанія Оренда меблів у Львові. Наші чудові, святково-білі стільці Chiavari стали завершальним акордом для створення  кольорової гами в бенкетному залі та довершенням цієї дивовижної атмосфери, яку створила команда IREN Wedding planner & consultant.

Ви завжди можете покластися на нас і бути певними, що ми гарантуємо тільки якість та надійність! Обирайте меблі в оренду і все буде добре!