(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

У погоні за оригінальністю, люди часто забувають, що все прекрасне – просте. І витрачають безліч часу на пошуки чогось, що має вразити друзів, близьких та родичів. Наша компанія пропонує чудову послугу – оренда шатра – яка швидко, легко та оригінально втілює всі ваші задуми та побажання.

Бути оригінальним з Оренда меблів надзвичайно легко – достатньо замовити вишукано-біле шатро «Парк»  в оренду. Сьогодні це новинка нашої компанії, яка стала топовим трендом сезону 2017 року в організації заходів на відкритому просторі.

Шатро дуже красиве та ідеально підходить для свята у будь-якому стилі. Ви можете задекорувати його саме так, як цього вимагає тематика вашого заходу. Будь-який ресторан поза конкуренцією у літню сонячну пору, коли є шатро «Парк». Не важливо, з якої нагоди свято, це шатро – найкраще рішення для зручності та комфорту ваших гостей.

Шатро практичне в експлуатації та не створює жодних проблем під час монтажу та демонтажу. Його з легкістю можна встановлювати на будь-якій поверхні. Ще одним плюсом шатра “Парк” є те, що в розібраному вигляді воно займає мало місця і це дозволяє транспортувати його в легковому автомобілі. Це значно здешевлює доставку.

Якщо ви вже подумки обрали місце на природі, тоді наступним кроком буде дзвінок у нашу компанію, а далі ми все зробимо за вас – (068)261 29 19, (063)786 66 50. А також пишіть нам на електронну адресу – mebelvarendulviv@gmail.com та у Facebook.