(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Послуга оренда меблів вже багато років користується популярністю при організації будь-якої події. Хто шукає якість – той віддає перевагу нашій компанії.

Нещодавно у нашому місті відбулася грандіозна подія – відкриття офіційного салону Kawasaki Lviv. Всім добре відомо, що компанія виготовляє широкий асортимент продукції, зокрема мотоцикли, квадроцики, спеціалізовані автомобілі (ATV), гідроцикли JET SKI, бензинові двигуни загального призначення, та постачає їх на ринки всіх частин світу.

У неймовірно драйвову атмосферу мототехніки та екстриму поринули і наші меблі. Для довершення неординарного дійства ми надали столи в оренду – столи барні «Віктор» та екстравагантні чохли до них, які гармонійно влилися у стильову феєрію свята і подарували комфорт всім присутнім на відкритті салону.

Обираючи професіоналів з багаторічним досвідом діяльності, ви обираєте якість, комфорт та вчасне надання послуг! Організовуйте свій захід на високому рівні з Оренда меблів у Львові – (068)261 29 19, (063)786 66 50!