(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

З настанням теплої пори року і збільшенням попиту на проведення урочистих подій, весільних церемоній, конференцій та інших заходів – збільшується і попит на такий сервіс як взяття меблів в оренду. Така, для нас, не зовсім звична та поширена практика, вже давно увійшла у моду на Заході і не дарма. Адже послуга взяття меблів в оренду аж ніяк не є ексклюзивною чи надто дорогою – вона навпаки економить Ваш час та кошти.

Ми вирішили виділити кілька  переваг, чому Вам вартує подивитися на такий сервіс з іншої сторони і, принагідно, ним скористатися:

  • Ви можете взяти необхідні Вам меблі на певний період часу – одну добу чи довше. Вам не потрібно платити повну вартість дивану, крісел чи столиків, які в подальшому можуть Вам не знадобитися. Ви оплачуєте фіксовану суму і при тривалішій оренді навіть можете отримати знижку.
  • Вам не потрібно турбуватися і розраховувати час на доставку необхідних меблів, адже компанія, сервісом якої Ви користуєтесь, доставить Вам необхідні меблі самостійно і у належному стані.
  • Знову ж таки, Ви економите чимало грошей, порівняно з тим, якщо б купували такі ж меблі самостійно і оплачували їх повну вартість.

Тому, якщо Ви ще досі вагалися чи варто користуватися такою послугою чи ні – спробуйте. Лише у такому разі Ви на власному досвіді зможете переконатися усіма її перевагами.