(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Одне з багатьох рішень, які парам доводиться приймати, коли йдеться про організацію власного весілля – це місце проведення церемонії та святкування. І якщо колись часто з місцем для проведення святкування було визначитися простіше – зараз все частіше пари роздумують чи святкувати таку урочисту подію у більш звичній локації, до прикладу, якомусь ресторані, чи провести святкування на відкритому просторі, особливо враховуючи те, що зараз можна взяти і шатро та меблі в оренду, і замовити обслуговування до необхідного Вам місця.

Здавалося б, що у весільних церемоній, які проводяться на відкритому просторі більше недоліків, ніж переваг, адже велику роль тут відіграють природні та погодні фактори. Та чому ж тоді з кожним роком проведення весілля на відкритому просторі набуває все більшої популярності?

Ми обдумували і вирішили виділити 5 основних переваг святкування весілля на відкритому просторі:

  1. Ви можете організувати ваше весілля у будь-якому місці, яке Ви вважаєте за потрібне. Ви можете провести його чи то у присадибних ділянках, чи біля озера чи у будь-якому іншому живописному місці, яке припаде Вам до душі.
  2. Проведення весілля на відкритих майданчиків вимагає менше декору і не таких великих інвестицій, які б вимагало проведення у великому бенкетному залі.
  3. Весілля на відкритому просторі з орендою шатра допомагає виключити погодний фактор. Незважаючи на будь-які погодні умови – шатро забезпечує затишок і комфортне проведення святкування.
  4. Якщо Ви проводите весілля у мальовничому місці – у Вас вже без значних зусиль є достатнє освітлення і мінімальний декор, а весільні шатра виглядають доволі естетично і додають смаку будь-якому місцю.
  5. Дослідження показують, що перебування на свіжому повітрі покращує настрій і романтичність, що робить Ваше весілля ідеальною подією на відкритому повітрі.