(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Незабаром літо і це означає, що настав час не лише для довгоочікуваного відпуску, а також для найактивнішого сезону, коли проводять весільні церемонії. Вже не перший рік на наших просторах увійшло у моду проводити не лише виїзні церемонії, а також і святкування весілля чи інших урочистих подій на відкритому просторі.

Така стильна фішка, яка додає вашому святу смаку та унікальності, на перший погляд, створює і ряд незручностей. Адже, уявляючи виїзну церемонію чи святкування на відкритому просторі, розумієш, скільки зусиль для декорування та доставки обладнання та меблів необхідно. Здається, що проведення усіх урочистостей у звичному, для загалу, приміщенні – це набагато простіше, адже не створює додаткових незручностей та клопотів.

Вже не перший рік на заокеанських просторах у тренді залишаються стільці «чіаварі», які користуються шаленим попитом, завдяки своїй лаконічності та стилю. Вони не лише мають красивий вигляд, але й не такі масивні, як звичайні стільці, що додає зручності у транспортуванні.

Тому, якщо Ви мрієте про виїзну весільну церемонію та хвилюєтесь за різноманітні труднощі, які можуть виникнути у процесі організації – стильні стільці «чіаварі» чудово підійдуть для вашого свята та зроблять його незабутнім.

Цікавитесь, як взяти такі стільці в оренду?

Для цього необхідно заповнити замовлення на нашому сайті, додавши необхідну кількість стільців у корзину. Наш менеджер зв`яжеться з вами незадовго після оформлення замовлення. Також можна забронювати або замовити оренду стільців за телефонами: (068)261 29 19, (063)786 66 50.