(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Світлодіодні меблі або led-меблі з підсвіткою – чудова можливість підкреслити неординарність вашого заходу.

За допомогою стільців та столиків, що випромінюють яскраве приємне світло, в приміщенні утворюється таємнича напівтемрява. Заклад, облаштований такими меблями, буде привертати увагу відвідувачів своєю неповторністю і тонкою вишуканістю.

Ми всі любимо темряву, але ту, яка не доставляє дискомфорту. І вже безліч років людство  вигадує способи, як не просто висвітлити місце, а підкреслити його, зробити це так, щоб не розігнати таїнство темного часу доби.

Поява Led меблів з підсвіткою стала величезним кроком вперед в цій сфері. Що ще здатне так легко й ненав’язливо створити саме ту напівтемряву? А інтенсивність світіння та його колір просто змінити натисканням кнопок на пульті. Це допоможе вам моментально змінити освітлення зали, кімнати чи, навіть, ваш двір біля будинку, додавши йому тих нот, які вам здадуться необхідними.

Світлодіодні Led меблі з підсвіткою ціна й асортимент:

Led меблі можуть різнитися не тільки зовнішнім виглядом і розмірами, а й такими параметрами, як:

  • кількість режимів світіння і забарвлення.
  • час автономної роботи.
  • програмування зміни кольорів.
  • характеристики матеріалу і так далі.

Які з моделей ви не виберете, ці предмети інтер’єру зможуть підкреслити неповторність вашого закладу і відмінний смак його власника.

Led меблі  з підсвіткою від компанії:

Led меблі з підсвіткою відрізняються своєю високою якістю виконання, яке підтверджується офіційною гарантією та оригінальністю дизайну. Ми пропонуємо тільки найкращі вироби з абсолютно нешкідливих і міцних матеріалів, а їх асортимент настільки широкий, що кожен зможе підібрати цей предмет інтер’єру за смаком.

Якщо ви бажаєте облаштувати свій заклад світлодіодним меблями або ж додати своєму будинку індивідуальності – просто зателефонуйте нам.