(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Ви плануєте велику подію і хочете справити враження на гостей? Скористайтесь послугою оренда меблів Львів та організуйте будь-який захід на високому рівні!

Цілком очевидно, що для проведення разових або періодичних заходів необхідні дивани, стільці, столи чи презентаційне обладнання. І завдяки послузі оренда меблів Ви надзвичайно полегшуєте собі життя і підготовку до заходу, адже зараз дуже вигідно взяти все це напрокат.

Ми зробимо всю роботу за вас! Достатньо зробити один дзвінок чи з легкістю оформити замовлення у нашому інтернет-магазині. Ви отримаєте консультацію стосовно вибору меблів для вашого заходу, доставку, монтаж та демонтаж.

Різні заходи вимагають різних меблів. І ми подбали про все. Наш каталог приємно здивує вас різноманітністю позицій:

Нерідко, при відкритті того чи іншого закладу, у компанії недостатньо фінансових ресурсів для придбання власних офісних меблів для персоналу. Гості ресторанів не чекають, заклади громадського харчування часто на перших порах також беруть напрокат необхідні предмети інтер’єру. Чи, можливо, ви переїхали на нову квартиру і замовили меблі, які привезуть тільки через кілька тижнів або місяців.

Все, що ви замовите, завжди є в наявності, обладнання для виставок або святкових заходів буде доставлено і змонтовано точно в термін і відповідно до всіх побажань клієнта.

Послугу оренда меблів ціна себе виправдовує. Адже ми також пропонуємо приємні акції та знижки своїм постійним клієнтам.

У нас же ви можете взяти напрокат все необхідне у відмінному стані і вам гарантовано комфортна атмосфера та презентабельне дійство!