(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Слово «фуршет» з французької означає вилка. Саме цим столовим прибором варто обмежуватися на модний у нас час заходах із фуршетним меню. Традиція проводити фуршет виникла у США, тут люблять вільну атмосферу під час святкувань й можливість поспілкуватися з якомога більшою кількістю гостей. Нещодавно традиція влаштовувати фуршети після урочистих заходів чи святкувань докотилася і до України і наймодніші святкування вже й у нас не обходяться без фуршету.

Оренда високих столів на фуршет

Другими по значимості після смачних та вишуканих закусок на фуршеті є зручні та елегантні меблі. Фуршет, як відомо, зазвичай обходиться без стільців, тому най головні місце тут посідають високі коктейльні столи. Взяти такі столи у Львові просто й не обов`язково витрачати багато коштів на їх придбання. Оренда високих столів доступна у компанії «Меблі в оренду».

Коктейльні столи: як вибрати

У нас доступний найбільший у Львові асортимент високих столів для фуршету. Вони є дуже зручними, адже за такими столами гості можуть без проблем смакувати закусками та спілкуватися між собою. Столи мають оптимальну висоту – 110 см й чудово підходять для гостей різного зросту. Діаметр стільниці  – 60 см. Оренда високих столів, ціна якої у нас не перевищує 150 грн за добу, не потребує значних капіталовкладень.

Телефонуйте та встигніть забронювати потрібно вам кількість столів в оренду! Ми працюємо для вашого успіху!