(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Коли йде мова про весілля мрії, багато сучасних наречених описують весілля в білому шатрі. Оренда шатра зараз послуга доступна кожному й не вимагає особливих зусиль. А от ефект від такого свята залишиться на все життя. Отож давайте детальніше поговоримо про те, як влаштувати весілля своєї мрії в білосніжному шатрі.

З чого почати?

Для початку потрібно визначитися з місцем проведення весілля. Багато молодят прагнуть відірватися подалі від міста й влаштувати весілля в шатрі посеред мальовничої природи. Для наречених з Львівщини та сусідній областей є чудова можливість влаштувати весілля в Карпатах. Свіже повітря, мальовнича природа та неймовірний колорит гірських містечок приваблює багатьох. А весілля в шатрі зможе якнайкраще передати цю атмосферу. Можна вибрати місце поблизу ресторану, або ж взагалі про це забути й обрати місце посеред мальовничої природи. У такому разі вартує скористатися послугами професійного кейтерингу та оренди меблів.  Потурбуйтеся аби поблизу вашого місця весілля не було скупчення людей, шумної дороги чи інших незручностей. Також важливо мати джерело електроенергії чи потужні генератори.

Який стиль обрати для весілля в шатрі?

Нинішня весілля мода натхнення звичаями Америки, Франції та Італії здатна по-справжньому здивувати ваших гостей. Вам є з чого обрати, ти паче, якщо ви плануєте весілля в шатрі. Адже шатро є універсальним приміщенням, яке набагато легше перевтілити у той стиль який вам подобається. Шатро придивитися до стилів весілля «рустик» та «прованс». Вони найкраще підкреслять природну красу та чарівність вашого весілля. Весільну церемонію ви можете влаштувати прямо в лісі  або ж на чарівній галявині біля річки. А продовжити весілля ви моете в білосніжному шатрі. Стиль «прованс» – це справжній французький шарм. До речі, у Франції у теплу пору весілля найчастіше роблять саме у шатрі.

На що слід звернути увагу при виборі шатра в оренду?

По –перше, варто підрахувати скільки гостей у вас буде й вибрати розміри шатра, які зможуть комфортно розмістити всіх ваших гостей. У нас є як шатра стандартних розмірів, так і секційні шатра для весілля, розміри яких ви можете коригувати самостійно. У випадку з орендою секційного шатра, ціна тут залежить від кількість секцій, тобто його розмірів. Ціна оренди секційного шатра – 120 грн за м2. Не забудьте про доставку та монтаж, важливо наперед узгодити ці питання, а також час на який все повинно бути готовим. Демонтаж найчастіше відбувається вночі нашими спеціалістами, тож можете спокійно готуватися до першої шлюбної ночі.

У вас ще залишилися запитання? Тоді телефонуйте нам і ми з радістю дамо вичерпні відповіді на всі питання (068)261 29 19, (063)786 66 50. До зустрічей на вашому весіллі!