(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Погодьтеся, прекрасно, коли в житті є привід для свята. Наприклад, гарний настрій. Але для ідеального свята потрібно ще й ідеальне оформлення. А що може бути краще для вашої події, ніж меблі, що світяться. Тому ми  пропонуємо скористатися послугою –  оренда led меблів  чи, як ще кажуть, оренда меблів, що світяться!

Неповторність, колір і світло – ось ті три кити, на яких тримається ваше свято! Чи це корпоратив, випускний вечір, весілля або просто вечірка для друзів на честь гарного настрою. Наші led-меблі прекрасно підійдуть для будь-якої події, яку ви захочете зробити святом,  led меблі в оренду допоможуть створити не просто незабутнє свято, а  й фантастично яскраву і незвичайну подію. Адже саме це і потрібно від гарного свята.

Завдяки мінімалістичному стилю, в якому виконані наші світлові меблі, вони легко впишуться в будь-який інтер’єр  і зовсім по-особливому будуть виглядати на відкритому повітрі.

Тому, організовуючи ваше свято на відкритому повітрі, ви можете не побоюватися випадковостей, адже світяться led-меблі дуже довго, мають високий індекс волого захисту і можуть працювати від акумуляторів до десяти годин. Така послуга дуже зручна, якщо немає можливості провести електричний кабель .

Пропонуючи  меблі, що світяться, в оренду для вашого свята, ми не просто даємо вам шанс спробувати щось нове і незвичайне, ми пропонуємо вам допомогу і підтримку в створенні важливої для вас події.

Щоб взяти в оренду led-меблі, необхідно заповнити замовлення на нашому сайті, додавши необхідну кількість у корзину. Менеджер зв`яжеться з вами незабаром після оформлення замовлення. Також можна забронювати або замовити орендумеблів, що світяться, за телефоном: (068)261 29 19, (063)786 66 50.