(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

З кожним роком все більше і більше закоханих пар організовують весілля на свіжому повітрі. Воно і зрозуміло. Кому хочеться сидіти в задушливому ресторані? Всі хочуть за місто на природу насолоджуватися свіжим повітрям. Тому найкращим варіантом у такому випадку стане послуга – оренда шатра весільного!

Весілля у шатрі – відмінний варіант для тих, кому потрібно трохи відпочити від міських джунглів. Такі заходи відрізняються легкістю і красою – адже навколо все цвіте, природне світло на фотографіях і необмежений політ фантазії для стилістики та декору.

Якщо у вас виникають сумніви: а якщо буде холодно, відсутність підлового покриття та туалетів? Ми поспішаємо всіх заспокоїти! Якщо раптом погода зіграє злий жарт – можете не переживати – стінки шатра опускаються, створюючи тим самим закритий простір.  При необхідності компанія «Меблі в оренду» може встановити обігрів . Проблема з туалетами вирішується дуже просто: якщо вас не влаштовують ті санвузли, які пропонує вам майданчик, завжди можна замовити оренду красивих біотуалетів.  А трава нікому не заважає – ми обов’язково встановлюємо підлогове покриття і всі доріжки будуть зроблені для того, щоб ваше взуття залишилося чистим.

Біле весільне шатро в оренду  дає можливість створити незабутнє свято, яке запам’ятається всім тільки приємним обслуговуванням, комфортом та радісною атмосферою на самому святі.