(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Якщо ви хочете облаштувати лаунж-зону на своєму заході та створити максимум комфорту і зручності для своїх гостей, ми пропонуємо вам скористатися послугою – оренда м’яких меблів, яка особливо актуальна для окремих урочистих моментів.

М’які дивани дуже органічно виглядають на весіллі. Вони дозволяють з комфортом відпочити, а також зробити красиві фотографії в інтер’єрі. В оренду пропонується меблі різних розмірів і кольорів, тому ви зможете підібрати м’які дивани, які ідеально вписуються в концепцію вашого свята і відмінно поєднуються з елементами декору.

Не менш актуальні м’які меблі на корпоративних заходах. Затишні обійми диванів і крісел сприяють легкому неформальному спілкуванню, полегшують встановлення особистих контактів, а також процес сприйняття нової інформації, що особливо важливо під час освітніх програм. У такому випадку можна взяти в оренду не тільки дивани, але і м’які пуфи.

Оренда м’яких меблів необхідна на будь-якому заході VIP-класу. Оренда м’яких диванів та крісел зроблять ділові переговори комфортними, приємними і підвищать шанси на укладення вигідних угод. Те ж стосується і відпочинку топ-менеджерів : зручні стильні м’які меблі в оренду, як ніщо інше, сприяє зануренню в приємні думки і тимчасово відволікає від ділових турбот.

Ваші гості високо оцінять наявність на святі релаксових лаунж-зон, де пануватиме спокій та комфорт.