(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Виїздна церемонія розпису стає все більш популярною в Україні. Ця традиція проводити неймовірні  весільні дійства на природі прийшла до нас зі США. Тут це вже давно користується популярністю, а от в Україні ця традиція лише набирає обертів.

Проте не варто сподіватися, що все так легко та просто. Адже, щоб влаштувати по-справжньому вишукану європейську церемонію розпис потрібно прикласти не мало зусиль й продумати все до найменших дрібниць.

Меблі в оренду для виїзної церемонії весілля

Коли ви вже обрали стиль весілля та визначилися з датою потрібно обов`язково забронювати меблі в оренду, адже популярні дати розлітаються як гарячі пиріжки.  Вам знадобиться велика кількість стільців в оренду. Ви можете обрати з поміж вишуканих класичних стільців «Чіаварі» (Chiavari) або ж модні та стильні сучасні стільці «Свен» в оренду.

Оренда стільців «Чіаварі» («Кьявари»)

Chiavariбілосніжні вишукані стільці. Вони чудово поєднують в собі справжню королівську розкіш та функціональність сьогодення. Стільці «Чіаварі» чудово підійдуть для виїзної церемонії розпису та підійдуть для будь-якої тематики свята. Для них не потрібно брати в оренду чохли, адже і без них стільці цієї моделі виглядають неперевершено.

«Чіаварі»: як взяти в оренду

Щоб взяти в оренду стільці необхідно заповнити замовлення на нашому сайті, додавши необхідну кількість стільців у корзину. Менеджер зв`яжеться з вами незабаром після оформлення замовлення. Також можна забронювати або замовити оренду стільців за телефоном: (068)261 29 19, (063)786 66 50.