(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

За допомогою шатра й мембранних конструкцій можна спорудити не тільки окреме приміщення, але і захисний навіс. Не дивно, що шатра користуються популярністю при монтажі виставкових павільйонів, стадіонів, терміналів, ресторанів. Вони також можуть використовуватися як укриття для різних об’єктів: станції, вокзали, аеропорти та ін.

У літній період проведення корпоративних заходів, а також весілля в закритому приміщенні є не зовсім відповідним рішенням. Кращим варіантом буде організувати захід на відкритому повітрі, для цього не треба купувати шатро, достатньо просто його орендувати. То ж які переваги шатра?

  1. Такий вид конструкцій дуже зручний, а сама тканина має властивості, що сприяють проникненню природного світла. При висуванні внутрішніх параметрів налаштувань на перший план, можна відчути себе під відкритим небом. У випадку невідповідних погодних умов є чудова можливість закрити шатро від зовнішнього навколишнього середовища.
  1. Крім того, ці конструкції з акустичним ефектом, який дозволяє оптимізувати внутрішній простір.
  1. Є також можливість трансформуватися, тобто складатися, тому вони дуже затребувані при спорудженні виставок. Ці конструкції можуть використовуватися як пересувні торгові точки, так і як виставкові павільйони. Переваги шатра і наметів полягають в їх мобільності і надійності конструкцій, великій різноманітності форм і розмірів.
  1. При проведенні різних заходів у шатрі є всі можливості забезпечити належний рівень комфорту: драпірування тканиною стін шатра з внутрішньої сторони дозволить створити святкову урочисту атмосферу. Якщо є необхідність тентової конструкції площею до 1000 м2, то можливе комбінування тентів і наметів, і в результаті вийде крите приміщення необхідного розміру і форми.
  1. При організації весілля в першу чергу необхідно вибрати місце проведення бенкету. І тут розкривається чи не найбільша перевага шатра в майже необмежених можливостях у виборі місця для святкування. Для пар, які зустрічалися протягом тривалого часу, улюбленими місцями можуть бути гори або берег озера.
  1. Обираючи шатро в оренду, необхідно вибрати його розміри та форму. Це означає, що немає необхідності стилістику весілля підлаштовувати під приміщення, що характерно для ресторанів. При оренді шатра приміщення вибирається під весілля. Якщо заплановано захід на зимовий період, то можна вибрати моделі з глухими стінами або стінками з наявністю вікон, а також із загальним підігрівом. Крім того, можлива і оренда обігрівачів.
  1. Білий колір шатра дозволяє легко його декорувати, як тільки ви собі побажаєте. Серед переваг оренди шатра є розмір приміщення. Бувають випадки, що замовника не влаштовує занадто велике або занадто мале приміщення і від нього доводиться відмовлятися, оскільки це створює незручності для гостей, які можуть перебувати далеко один від одного або тіснитися в одному місці. Оренда шатра у Львові дану проблему виключає, оскільки можливий вибір одного або декількох наметів з урахуванням кількості гостей, що дозволить створити затишну атмосферу.