(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Для організації та проведення відпочинку на природі або на дачній ділянці широко використовуються альтанки та мобільні тенти. Широке застосування стало можливим за рахунок їх мобільності, вони досить швидко монтуються і демонтуються. А ще забезпечують Вам комфортне дозвілля в будь-яку погоду, практично в будь-який час року. Стіни і дах виконані з сучасних матеріалів, яким не страшні ні перепади температур, ні сонячні промені, ні інтенсивні опади. Пропоновані нами тентові конструкції дуже надійні, навіть великі намети здатні витримати сильне вітрове навантаження завдяки міцному каркасу і водонепроникних матеріалів покриття.

Мобільність і багатофункціональність навісних конструкцій дозволяє використовувати їх не тільки для проведення дозвілля, а й для забезпечення тимчасового розташування будь-якої зі сфер бізнесу, торгівлі або для проведення виставок. Особливо популярна в бізнесі різного рівня – оренда білого тенту 3*3. Стіни і дах шатра – відмінне місце для нанесення власної або комерційної реклами.

Для святкування корпоративів сміло можна замовляти корпоративне шатро або шатро святкове, на весілля – весільне шатро. А також є можливість оренда шатра секційного для формування зони проведення заходу бажаних розмірів.