(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

У нашій компанії Меблі в оренду ми пропонуємо шатро в оренду на будь-який смак, різних розмірів та дизайну.  І, звичайно, здійснюємо монтаж конструкцій. Тому хочемо, щоб ви були впевнені у професіоналізмі наших монтажників.

Саме від професіоналізму монтажної бригади залежить безпека гостей будь-якого заходу. Якісна збірка деталей шатра – не просто ремесло, а справжнє мистецтво. Наші фахівці регулярно доводять, що володіють ним на високому рівні. Завдяки професійності цих людей наша компанія з легкістю встановлює тенти різної складності на будь-якому майданчику в найкоротші терміни. Ми дотримуємося всіх норм і вимог безпеки на всіх етапах робіт.

Кожен співробітник монтажної бригади проходить навчання, потім атестацію в компанії, і тільки після цього допускається до зведення наметів і тентів. Щорічно всі бригади беруть участь в заняттях по закріпленню навичок і розбору виникаючих проблем на складних об’єктах, тобто постійно підвищують свій рівень компетенції.

Наявність професійних монтажних бригад гарантує якість, терміни, а найголовніше безпеку заходу.

Тому ви з впевненістю можете довіритись і обрати шатро в оренду Львів рекомендує! Телефонуйте та скористайтесь послугою оренда шатра у Львові – (068)261 29 19, (063)786 66 50.