(068)261 29 19, (063)786 66 50 mebelvarendulviv@gmail.com

Якщо ви хочете зробити ваше свято особливим не лише вдень, але й в темну пору, пропонуємо унікальні led-меблі напрокат. Ціна таких меблів ніщо, порівняно з тією радістю, яку принесуть вам неймовірні меблі. Ваші гості високо оцінять меблі, що світяться  в оренду біля них фотографуватимуться, ними захоплюватимуться, вони створять неймовірну атмосферу свята й надовго запам`ятаються вашим гостям.

Створіть унікальну атмосферу

Лед-меблі, або як їх ще називають меблі з під світкою, є не лише зручними меблями, але оригінальним елементом декору для вашого заходу. Композиції з акцентного освітлення led-меблів здатні створити масу рішень для створення ефектного простору. Зі світлодіодними меблями напрокат ви можете стати справжнім художником та створити власну світлову композицію.

Технічні особливості

Щодо технічних можливостей лед-меблів в оренду варто зазначити, що ці меблі є ударостійкими та витримують значні навантаження. Вони працюють на акумуляторі та здатні працювати до 9 годин без перестанку. Всі елементи керуються дистанційно за допомогою спеціального пульта. Таким чином, ви самі можете керувати під світкою, роблячи її статичною або динамічною. Світлодіодні меблі працюють за температури від +40 градусів за Цельсієм і до -20 градусів за Цельсієм. Вся продукція є водонепроникною, тож працює і в дощ, і в сніг.

Асортимент

Послуга «Оренда лед-меблів» у нас з`явилася нещодавно й уже стала популярною у всій Україні. Унікальні меблі з підсвіткою в оренду обирають для найкращих заходів та найвишуканішої публіки.

Ми ж пропонуємо Вам наступні світлодіодні меблі в оренду:

 

Як замовити

Замовити напрокат лед-меблі у Львові  стало ще простіше для цього достатньо оформити замовлення додавши позиції з «Каталогу» у «Корзину» або ж просто замовити по телефону (068)261 29 19.